NIGRIN Течна грес MoS2 графит 250 мл

  • NIGRIN Течна грес MoS2 графит 250 мл

NIGRIN Течна грес MoS2 графит 250 мл

Производител:NIGRIN
Код на продукта:74194
Наличност:В наличност
  • 7.60 лв.

NIGRIN Течна грес MoS2 графит 250 мл

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър